Versenynaptár

VERSENYNAPTÁR
2016
01.13. Bonyhád/Atlétikai Centrum AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 1.
01.15. Budapest/Syma MASZ rúdugró felmérő verseny
01.16. Dunakeszi A Dunakeszi VSE gyermek fedett pályás versenye
01.16. Székesfehérvár - ErU11 - ErU13 Sport XXI- KDR terem
01.16. Nyíregyháza - Ercsap - Erössz Sport XXI - ÉAR terem
01.17. Dunakeszi/DVSE Futófolyosó A Dunakeszi VSE serdülő, ifjúsági és junior fedett pályás versenye  
01.17. Nyíregyháza/Sportcentrum Nyílt Fedett Pályás Újonc és Serdülő verseny
01.23. Sopron - ErU11 - ErU13 NyMo-i Régió Sport XXI terematlétika
01.23. Székesfehérvár ARAK Regionális Nyílt újonc és serdülő és meghívásos fedettpályás verseny
01.23. Szombathely Dobó SE Téli Versenysorozata 1.
01.23. Nyíregyháza Nyílt Fedett Pályás Ifjúsági és Junior Verseny 
01.23. Gödöllő Sport XXI - KMR terem
01.24. Székesfehérvár/Bregyó köz futófolyosó ARAK újonc és serdülő rúdugró verseny
01.24. Budapest/Népliget futófolyosó FTC felnőtt, junior és ifjúsági verseny
01.24. Kecskemét - ErU11 - ErU13 Sport XXI - DAR terem
01.27. Bonyhád/Atlétikai Centrum AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 2.
01.29. Zalaegerszeg/Sportcentrum futófolyosó Royal Sped Nyílt fedett Pályás Újonc és Serdülő Bajnokság
01.30. Budapest/Syma Budapest Nyílt fedett pályás Bajnoksága
01.30. Bécs/AUT Indoor Track and Field Vienna - fedett pályás verseny
01.30. Bonyhád  ErU11  -  ErU13 Sport XXI - DDR  terem
01.30. Pozsony/SVK Olympic Hopes V4 - ifjúsági és junior fedett pályás verseny
01.31. Pozsony/SVK ELÁN fedett pályás verseny
01.31. Miskolc  ErU11  -  ErU13 Sport XXI - ÉMR  terem
02.06/07 Budapest/Syma Magyarország Serdülő és Újonc fedett pályás Bajnoksága
02.06. Budapest/Syma MASZ fedett pályás nyílt verseny  
02.07. Budapest/Syma MASZ Szuper Liga (3próba)
02.10. Bonyhád/Atlétikai Centrum AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 3.
2.13 Budapest/Syma Magyarország Ifjúsági és Junior fedett pályás Gyalogló Bajnoksága
02.13/14. Budapest/Syma Magyarország felnőtt, junior, ifjúsági Összetett fedett pályás Bajnoksága
02.13/14. Budapest/Syma MASZ fedett pályás nyílt verseny
02.17. Bonyhád/Atlétikai Centrum AC Bonyhád téli felkészülési versenysorozata 4.
02.20/21 Budapest/Syma Magyarország Fedett Pályás Bajnoksága
02.27. Szombathely MagyarországTéli Dobó és Ifjúsági Téli Dobó Bajnoksága (súlylökések is)
02.27/28. Budapest/Syma Magyarország Ifjúsági és Junior Fedett Pályás Bajnoksága
03.04. Budapest/Syma Szenior Fedett OB
03.05. v.06. Veszprém Mezei Liga verseny (4.)
03.05. Szombathely Junior, Serdülő és Újonc Téli Dobó OB (súlylökések is)
03.05/06. Budapest/Syma Serdülő és Újonc Összetett OB és nyílt rúdugrás